אוהל איתן | השכרת ציוד לאירועים

אתיוביז דואגת לרכז עבורכם את מיטב העסקים של קהילת ביתא ישראל

קטגוריות:   

השכרת ציוד לאירועים |אתיופים
אוהל איתן | השכרת ציוד לאירועים
השכרת ציוד לארועים
עדעד 23 , יבנה

אוהל איתן | פתרונות לאירועי חוץ 

?פלטות חימום ?גנרטורים ?שולחנות ? כיסאות ?מי חמים ?רמקולים + מקרופונים ?רשתות הצללה ?סידורים ?תאורה ?מיזוג חצר ?מאווררים ואמצעי חימום 

שלום , הגעתם לחברת " אוהל איתן "
חברתנו מתמחה במתן פתרונות והשכרת ציוד נלווה לאירועי חוץ – פרטיים ומוסדות. צוות עובדי החברה יוכלו להמליץ לכם במקום על מיקום האוהל ומתן פתרון הכי טוב מבחינת מזג האוויר והתאמתו לקהל.

אנו נשמח לתת לכם ייעוץ שירות במגוון אירועים : שבת חתן, ימי הולדת, ימי הפניג, ועוד…
חברת אוהל איתן נותנת מענה גם לאירועי אבל – בשל הרגישות הרבה כשמדובר במקרה אבל חברת " אוהל איתן " הציבה לעצמה הגעה מידית לצורך בניית האוהל ובכך המשפחה תוכל להתחיל לשבת את ימי השבעה עוד באותו היום. המבחר הרב של האוהלים שלנו יאפשרו לכם לשבת שבעה עם בני המשפחה ולארח את המנחמים בצורה מסודרת, נעימה תוך צמצום הטרחה והדאגות המיותרות. חברתנו תשנע את האוהל עד לבית הלקוח, תרכיב אותו עבורכם בצורה בטיחותית ומקצועית .ובתום ימי האבל תפרק את האוהל  או בסיום השימוש.

מוזמנים ליצור לשלוח לנו הודעה בווטסאפ – ונחזור אליכם בהקדם

להלן, מספר דוגמאות לחבילות האוהלים  :

*כל האוהלים עשויים PVC איכותי במיוחד* 

? אוהל ל-30 איש : 3X6 מטרים , 30 כיסאות + 8 שולחנות, מי חם  + פלטה לשבת, 2 אמצעי תאורה, מאוורר או אמצעי חימום.

? אוהל ל-50 איש  : גודל 4X6 מטרים עם חלונות, 50 כיסאות + 10 שולחנות, 2 אמצעי תאורה + 2 פלטה לשבת, 2 מי חם לשבת + 2 מאווררים או אמצעי חימום.

? אוהל ל-70 איש : גודל 5X8 או 10X4 מטרים עם חלונות, 70 כיסאות + 14 שולחנות, 2 אמצעי תאורה + 2 פלטה לשבת, 2 מי חם לשבת + 2 מאווררים או אמצעי חימום.

? אוהל ל-100 איש :  גודל 5X12 מטרים עם חלונות, 100 כיסאות + 18 שולחנות, 3 אמצעי תאורה + 3 פלטה לשבת, 3 מי חם לשבת + 2 מאווררים או אמצעי חימום.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן