מעבר למילים | רחל זית קלינאית תקשורת

אתיוביז דואגת לרכז עבורכם את מיטב העסקים של קהילת ביתא ישראל

מעבר למילים | רחל זית קלינאית תקשורת
מעבר למילים | רחל זית קלינאית תקשורת
קלינאית תקשורת
מצפה גיתה

מעבר למילים – קלינאית תקשורת | רחל זית

אבחון וטיפול בקשיי שפה, תקשורת ודיבור

שלום לכם,

שמי רחל, אני אמא לקמה ועיינה ובת זוג ליובל.

אני קלינאית תקשורת מוסמכת (M.A) המטפלת למעלה מעשור בילדים עם קשיי שפה תקשורת ודיבור, במוסדות ציבוריים ובקליניקה הפרטית שבבעלותי הנקראת "מעבר למילים". לאחרונה פיתחתי את הסדרה "היגוי מהבית עם רחל זית" – סדרה של סרטונים לתרגול ושיפור שיבוש הצליל ש'.

צלילים, קולות ומילים תמיד סיקרנו אותי. אני זוכרת שכילדה קטנה הייתי נהנית לקרוא המון ספרים ומעבר לסיפורים המרתקים שמצאתי בהם, אהבתי לקרוא בקול את המילים מהסיפור ולהרגיש אותן בפי. היו למילים קצב, מרקם וטעם שונים. בספרים שקראתי היו מילים קצרות ומילים ארוכות ולפעמים ארוכות מאוד עד שהן היו מתבלבלות בפי. אני זוכרת שהייתי מנסה שוב ושוב להגות אותן עד שהייתי מצליחה.

את לימודי התואר הראשון (.B.A) והתואר השני (.M.A) למדתי בחוג להפרעות בתקשורת באוניברסיטת חיפה בן השנים 2005-2012.

כיום אני ממשיכה להתמקצע ולהשתלם בסדנאות, הרצאות וימי עיון בתחומי הטיפול השונים, ביניהם טיפול בגמגום, טיפול בשיטת DIR בילדים בעלי צרכים מיוחדים, טיפול בקשיי למידה, בקשיים בהבנה והבעת השפה לגיל הרך ועוד.

בעבודתי אני מתייחסת למרקם המשפחתי ולסביבה התומכת אשר מקיפה את הילד ומהווה תשתית להתפתחות תקינה בכל תחומי החיים. בקליניקה הפרטית שלי ההורים לוקחים חלק פעיל בטיפול והם מעורבים ושותפים לתהליך הטיפול.

"אני מאמינה שלכל ילד מגיעה הזכות לקבל מענה לקושי שלו ושבעזרת חיוך, הסתכלות חיובית וכנה ניתן להשפיע בצורה מיטיבה על חייו"

מוזמנים ליצור איתי קשר גם בווטסאפ 

להתראות,

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן