אסף מנעולן | אספה אזנאו

אתיוביז דואגת לרכז עבורכם את מיטב העסקים של קהילת ביתא ישראל

קטגוריות:   

אסף אזנאו
אסף מנעולן | אספה אזנאו
מנעולן מוסמך, מקצועי ואדיב
יבנה

אספה אזנאו | אסף מנעולן

מנעולן מוסמך, אמין  בעל ניסיון בתחום.

אתם עוזבים את הבית או הרכב, מה שמפריד בין אנשים רצויים לבין  אנשים שאינם רצויים ("פורצים" "וגנבים")  לדברים היקרים שנמצאים אצלכם בבית הוא איכות המיגון והמנעול של הדלת.
אתם מכירים את החוויה המעצבנת שבאתם לדירה או לרכב, ופתאום – גיליתם ששכתם את המפתח היחיד שהיה לכם בפנים / איבדתם אותו ?
ובמקרה גרוע יותר, הגעתם וגיליתם שפרצו לכם לדירה והרסו אותה?בשלב הזה, אתם עצבניים, לחוצים, חלקכם יתקשרו לעדכן את המשטרה ויתבקשו להגיע להגיש תלונה. בזמן הזה, אתם לוקחים את כרטיס הביקור הראשון שאתם רואים מהמקרר או מחפשים מנעולן בגוגל, ומזמינים את האדם הראשון – בלי לחשוב, כי אתם עצבניים, מבואסים ולחוצים לסיים עם זה.

אז – זהו – אז תעצרו!!!

אתם עדיין חייבים להמשיך לחשוב. אתם צריכים לחשוב ולבדוק, שאתם מזמינים מנעולן מוסמך, אמין עם אישור משטרה, ולא אדם חובבן שיתקין לכם מנעול משומש / יעשה לכם עבודה שצריך לתקן בהמשך או במקרים גרועים יותר, מי שיפרוץ לכם לבית או הרכב – בפעם הבאה.
חשוב להזמין מנעולן אמין, בעל הסמכה (לבדוק את התעודות+ תעודת הזהות שלו)  וניסיון ולאחר מכן, שיהייה הוגן בהצעת המחיר. מנעולן אמין והוגן – יחליף לכם מנעול חדש, לרוב האריזה תפתח מולכם וכל המפתחות ימסרו לידיים שלכם.
איכות המנעול – יוריד את הסיכון בפריצה של עבריינים "מזדמנים" ותגרום לעבריינים "פורצים מקצועיים" יותר, לחשוב פעמיים אם להסתכן ולהתעכב בניסיון הפריצה לבית שלכם או לעבור לדירה / בניין סמוך עם הגנה נמוכה יותר.

אני רוצה לתת לכם 5  טיפים מקצועיים :

  1. להזמין מנעולן מוסמך, אמין ומקצועי – הוא ייעץ לכם להתקין את המוצר הטוב ביותר בהתאם למסגרת התקציב והצרכים שלכם.
  2. תתחדשו! – קניתם דירה חדשה או שכרתם מבנה חדש – אם אין בכוונתכם להחליף את כל המנעולים והדלתות, אז תחליפו את המנעולים של הדלתות המרכזיות.  
  3. שבירת שיגרה, לא לצפות אתכם – בהעידרות ממושכת מהבית, כמו חופשה – לדאוג ששכן או איש שאתם מאמינים בו ידאג לאסוף את הדואר שלכם, יוודא שאין מדבקה או נייר בצד דלת הבית (העבריינים המקצועיים אוספים מודיעין , ומסמנים מקומות פוטנציאלים לפני…) ואם ישנה אפשרות לתת להם מפתח כדי שידליקו/ יכבו אורות ורדיו מידי פעם – כך, אתם מסמנים שאין-אפשרות לצפות מתי ואיזה אנשים יגיעו לבית.
  4. "לא למשוך עיניים"  אחד הדברים החשובים בפעולות מניעה : לא לפרסם או לדבר יותר מידי על "הכספת" בבית שם אתם מאכסנים מאות אלפים או מיליונים לדוגמא. להמנע מלפרסם תמונה בפייסבוק עם המחשב החדש שקניתם ששווה 20,000 אלף וכד'.
  5. טיפ אחרון לתחזוקה של מנעולים – לא לשמן את פתח המנעול! בזמן הקרוב אולי תהנו מכניסה חלקה של המפתח אך בטווח הרחוק, השמן בצילינדר ימשוך אבק, יקצר את אורך החיים של המנעול – ולבסוף, יחייב אתכם בהתקנה חדשה של הצלינדר.

השירות האישי שלי כולל :

  • ייעוץ טלפוני חינם – בהתאם לבעייה והיכולת לתת מענה בטלפון
  • פריצת / החלפת כל סוגי המנעולים (מולטילוק, רב-בריח ועוד..)
  • פריצת רכבים, כל סוגי הדלתות
  • החלפת צלינדרים / מנגנונים בכל סוגי הדלתות – פלדה, עץ, מתכת , זכוכית, אלומיניום ועוד…
  • שירות לפרטיים, מוסדות וחברות

שירות מהיר , אדיב ומקצועי

שעות פעילות 15:00-5:00 (מהצהריים עד הבוקר) 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן