יועצת ומשווקת נדל"ן בחדרה | רבקה מלסה

אתיוביז דואגת לרכז עבורכם את מיטב העסקים של קהילת ביתא ישראל

rivka - mlasa
יועצת ומשווקת נדל"ן בחדרה | רבקה מלסה
ייעוץ ותיווך נדל"ן
חדרה

רבקה מלסה | יועצת ומשווקת נדל"ן בחדרה

איתור, השכרה ומכירת נכס בגוד-טיים GOOD-TIME לנדל"ן

"שכחו את כל הסיפורים ששמעתם עליהם או והחוויות שלכם מהעבר. אני מאמינה שאפשר להינות מהתהליך שמבשר התחלות חדשות – בכיף, ולמצוא או לממש אותו גם בהנאה שלמה… GOOD-TIME לנדל"ן"

שלום ,

שמי רבקה מלסה, אמא, רעייה – מנהלת משק בית ומומחית בעלת ניסיון רב בייעוץ, שיווק נדל"ן פרטי ומסחרי לצרכים שונים.

את תחילת דרכי עשיתי ברימקס, רכשתי ניסיון וקשרים רבים עם קולגות, עורכי-דין, לקוחות על כל סוגיהם – שחלקם אף היו לקוחות מספר פעמים בהמשך השנים.

במהלך השנים בהם התמחיתי בנדל"ן, למדתי לעומק שיטות ופרקטיקות בתחום לאיתור נכסים והתאמתם למבקשי הנכס ואלו המבקשים לממש את הנכס.

מעבר לזאת – עם כמות הלקוחות, שהפכו עם הזמן שהשקעתי בהם לידידיי – צברתי קשרי אמון וניסיון רב שיישמתי בכל עיסקה חדשה שרקמתי. עם כל עסקה, עם כל נכס ובית שהתאמתי ללקוחות – הבנתי, שעליי לצאת לדרך עצמאית "לממש את המוניטין שצברתי עבורי ומשפחתי".

כיום אני עצמאית, יזמית והמנהלת של סוכנות GOOD-TIME לנדל"ן המתמחה באיזור הפעילות – חדרה. לסוכנות GOOD-TIME לנדל"ן יש שיתופי פעולה עסקיים עם סוכנויות בעיר חדרה וסביבתה – מתוך הבנה ברורה :  "המטרה שלי היא – הנכס שלך".

היתרונות של סוכנות GOOD-TIME לנדל"ן
 1. סופר התמחות במרחב פעולה גאוגרפי ממוקד.
 2. אפיון צרכים והתאמה לצרכי לקוחות המחפשים לאתר נכס : מדירה להשכרה או מכירה ועד למשרד בשימושים שונים.
 3. מאגר יחודי של לקוחות המכירים אותי באופן אישי.
 4. שיתוף פעולה עם יועצי נדל"ן עצמאיים וסוכניות נדל"ן גדולות המתחרות זו עם זו.
 5. תחושת שליחות ומוניטין אישי – הנכס שלך – זה העסק שלי, אני גרה בעיר, נושמת אותה והשינויים שבה, מכירה את האנשים ברמה האישית – והכי חשוב : השיטה שלי בנויה על כך שאתם תהיו מרוצים ותחזקו את המותג שאני בונה.
  • יתרון תרבותי בקרב קהילת יוצאי אתיופיה – עצם היותי בת הקהילה, הכרות עם השפה, התרבות והזכויות היחודיות הנובעות מכך – מחייב אותי לרמת שירות גבוהה יותר ונותן לי יתרון יחסי במימוש עסקאות.
 6. התאמת 'חליפת שירות' : הערכת שווי נכס והאפשרות לממש אותו בתקופה הרלוונטית – חינם!
  • חיבור לגורמי מקצוע מתמחים (אפשרות לשירות עם ליווי צמוד) : שמאים, עורכי-דין, יועצי משכנתא, בנקאים, קבלני שיפוץ ומשביחי נכסים.
  • שירות שיווק ופרסום מקצועי – דבר ראשון : במעגל הלקוחות הקיים ברשותי, במידת הצורך – נפיק צילום וטקסט שיווקי עם אנשי מקצוע מהתחום שיקודם באמצאי המדיה והתקשורת השונים בהתאם לאפיון הנכס.

אני כאן בשבילכם – ולשירותכם!

מוזמנים ליצור עימי קשר גם בווטסאפ ואחזור אליכם בהקדם 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן